Neden Watermaker

neden-watermarkWatermaker su arıtma cihazları sağlıklı

Watermaker su arıtma cihazlarında plastik şişe yerine paslanmaz su deposu kullanılır, bekletilmemiş taptaze ve alkali su içmenizi sağlar. Watermaker ürünleri hiçbir kanserojen madde içermemektedir. Damacana sular gibi havasız ve kirli depolarda bekletilmez. Anlık taze suyunuzu kendiniz üretirsiniz.

Watermaker su arıtma cihazları çevreci

Watermaker plastik kullanmayarak en kıymetli yaşam alanımız olan doğayı kirletmez, araçlarla taşınmaz ve bu sayede karbon salınımını engeller. Yeşil binaların ilk tercihidir.Watermaker bir çok çevre sertifikasında puan kazandırır.

Watermaker su arıtma cihazları güvenli

Watermaker su arıtma cihazları tortu, klor, arsenik, ağır metaller ve kimyasalları yok edebildiği gibi radyasonu dahi filtreler. Damacana sular gibi defalarca ozon ve benzeri kimyasallarla yıkanmaz. Hangi koşul ve şartlarda kullanıldığı bellidir ve hijyeniktir.

Watermaker ekibi asistanınızdır

Watermaker ekibi sizin asistanınızdır. İdari bölüm NSF, Water Quality, IAF sertifikalı ve CE belgeli ürünleri kullanmanızı sağlar, TSE-HYB sertifikalı teknik servis bölümü standartlar dahilinde su arıtma cihazlarınızın bakımını ve temizliğini gerçekleştirerek sürekli sağlıklı, güvenli ve alkali su içmenizi sağlar. Watermaker 7/24 müşteri hizmetleri ise anında su arıtma sistemleri ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlar.

 

Lal Endüstriyel Su ve Çevre Ltd. Şti.
ANKARA - 100.Yıl Bulv.1241.Sok No:4/A Ostim / Tel: +90 850 333 0 576 / +90 312 492 2 492
İSTANBUL - Yedpa Ticaret Merkezi B Cadde No: 145 Ataşehir / Tel: +90 850 333 0 576
info@watermaker.com.tr